Ryttermelding og foreløpig startliste

Ryttermelding og foreløpig startliste

Viktige opplysninger i forbindelse med klubbmesterskapet i dressur:
Stevnet blir avholdt på Stall H på Hauge/Røyelen (ta inn veien til Rundhaug i Reisadalen).
Starttidspunktet er satt til kl. 11.00 på lørdag 13. oktober.
Sekretariatet er åpent fra kl. 10.00 og stengt når klassene pågår.

Overdommer LC: Caroline Hammari
Overdommer LB: Lill Beate Josefsen
Steward: Anette Hammari
Kontaktperson for stevnet: Caroline Hammari tlf 91710179

Det vil bli oppvarming puljevis i klassene etter hver 2. startende. De fire neste startende varmer opp i disse puljene. Dermed får man to muligheter til å varme opp i puljer før man starter.
LC-klassene: Pulje 1 - 30 min før start: Startnr 1-4 varmer opp
Pulje 2 - etter startnr 2 er ferdig: Startnr 3-6 varmer opp
Pulje 3 - etter startnr 4 er ferdig: Startnr 5-6 varmer opp
LB-klassene: Pulje 1 - 30 min før start: Alle varmer opp
Pulje 2 - etter startnr 1 er ferdig: Startnr 2-3 varmer opp

Vi har to bokser man kan benytte til av- og påsaling/oppstalling, samt at dere kan sette opp strømgjerder for å stalle opp hestene mens stevnet pågår. Dermed har alle mulighet til å hjelpe til når de ikke deltar i klassene.

Det blir kafesalg hele dagen, ta med kontanter.

Vi håper på godt vær og mye god ridning!

Velkommen til klubbmesterskapet i dressur for RSKN!

Foreløpige startlister:

Klasse 01, LC:1 NRYF 2010 1.avdeling Klubbmesterskap LC

13.10.2012, 11:00, *Dressur

Bedømming: C (Caroline Hammari)

LC:1 NRYF 2010 1.avdeling Klubbmesterskap LC - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2

                                  FORELØPIG STARTLISTE

Nr    Kl.         Enr     Rytter - Hest

1      11:00    7         Josefsen, Sofie(RSKN ) - Sygna

2      11:12    1         Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) - Is`nt she Lovely

         11:24               1. Pause

3      11:34    5         Norum, Karoline Berg (RSKN ) - Nienke T.

4      11:46    6         Borch, Christine (RSKN ) - Sørgards Sotar

         11:58               2. Pause

5      12:08    8         Hansen, Gina Emilie (RSKN ) - Black and beauty's Hart

6      12:20    9         Davidsen, Stine (RSKN ) - Tamper Tiesto

Klasse 02, LC:3 NRYF 2010 Finale klubbmesterskap LC

13.10.2012, 12:47, *Dressur

Bedømming: C (Caroline Hammari)

LC:3 NRYF 2010 Finale klubbmesterskap LC - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 3

      FORELØPIG STARTLISTE – Motsatt resultatliste fra 1. avd.

Nr    Kl.         Enr     Rytter - Hest

1      12:47    1         Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) - Is`nt she Lovely

2      12:59    5         Norum, Karoline Berg (RSKN ) - Nienke T.

         13:11               1. Pause

3      13:21    6         Borch, Christine (RSKN ) - Sørgards Sotar

4      13:33    8         Hansen, Gina Emilie (RSKN ) - Black and beauty's Hart

         13:45               2. Pause

5      13:55    9         Davidsen, Stine (RSKN ) - Tamper Tiesto

Klasse 03, LB:1 NRYF 2009 1. avdeling klubbmesterskap LB

13.10.2012, 15:00, *Dressur

Bedømming: C (Lil Beate Josefsen)

LB:1 NRYF 2009 1. avdeling klubbmesterskap LB - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1

                                  FORELØPIG STARTLISTE

Nr    Kl.         Enr     Rytter - Hest

1      15:00    4         Severinsen, Ida Kristine (RSKN ) - Rosamunde

         15:12               1. Pause

2      15:22    3         Hauge, Irene Olaussen (RSKN ) - Ice Quick

3      15:34    2         Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) - Cortini

Klasse 04, LB:4 NRYF 2009 Finale klubbmesterskap LB

13.10.2012, 16:00, *Dressur

Bedømming: C (Lill Beate Josefsen)

LB:4 NRYF 2009 Finale klubbmesterskap LB - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 3

      FORELØPIG STARTLISTE – Motsatt resultatliste fra 1. avd.

 

Nr    Kl.         Enr     Rytter - Hest

1      16:00    4         Severinsen, Ida Kristine (RSKN ) - Rosamunde

         16:12               1. Pause

2      16:22    3         Hauge, Irene Olaussen (RSKN ) - Ice Quick

3      16:34    2         Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) - Cortini

07.10.2012 22.25