Klubbmesterskapet i sprang 2014

Klubbmesterskapet i sprang 2014

Ryttersportsklubben NOR arrangerer klubbmesterskap i sprang lørdag 20. desember på Nordreisa hestesenter. Start kl. 15.45. Vi ønsker store og små velkommen!

Her finner dere startlister og arbeidslister for klubbmesterskapet i sprang.

Klasse 01, 60/70/80 cm 1. avdeling klubbmesterskap RSKN

20.12.2014, 15:00, *Sprang

Bedømming: 280 Feil og stil

60/70cm 1. avdeling klubbmesteskap RSKN - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2

Nr    Enr     Rytter - Hest

1      2         Nyvoll, Elisabeth  - Odin Tyler - 60

2      1         Hermansen, Anneli - Fakhoor Ibn Farid -70

3      3         Vangen, Sofie Dyrnes - Nøddebogårds Don Raul -70

4      5         Andersen, Lene - BB Pinjano -70

5      6         Davidsen, Stine - Tamper Tiesto -70

6      4         Hammari, Cecilie Garden – Nashville - 80

 

Klasse 02, 2. avdeling klubbmesterskap RSKN - 1. omg.

20.12.2014, *Sprang

Bedømming: 273.3.3

2. avdeling klubbmesterskap RSKN - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 3

FORELØPIG STARTLISTE
Ekvipasjene starter i omvendt resultatrekkefølge etter
1. avd.  – men høyden teller før resultatet 80 cm først, deretter 70 cm.

Nr    Enr     Rytter - Hest

1      4         Hammari, Cecilie Garden – Nashville - 80

      3         Vangen, Sofie Dyrnes - Nøddebogårds Don Raul -70

      2         Nyvoll, Elisabeth  - Odin Tyler - 70

      1         Hermansen, Anneli - Fakhoor Ibn Farid -70

      5         Andersen, Lene - BB Pinjano -70

      6         Davidsen, Stine - Tamper Tiesto -70

 

Klasse 02, 2. avdeling klubbmesterskap RSKN

20.12.2014, *Sprang

Bedømming: 273.3.3

2. avdeling klubbmesterskap RSKN - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 3

FORELØPIG STARTLISTE Ekvipasjene starter i omvendt resultatrekkefølge etter 1. avd.  – men høyden teller før resultatet: 70  cm først, deretter 80 cm.

Nr    Enr     Rytter - Hest

      3         Vangen, Sofie Dyrnes - Nøddebogårds Don Raul -70

      2         Nyvoll, Elisabeth  - Odin Tyler - 70

      1         Hermansen, Anneli - Fakhoor Ibn Farid -70

      5         Andersen, Lene - BB Pinjano -70

      6         Davidsen, Stine - Tamper Tiesto -70

6      4         Hammari, Cecilie Garden – Nashville - 80

 

Arbeidsliste klubbmesterskapet sprang 20. des. 2014

Klasse 01, 60/70/80 cm 1. avdeling klubbmesterskap RSKN
Bedømming: 280 (Feil og stil – feilene er tellende til 2. avd.)


Dommer: Caroline H.
Feil og stil dommere: Cecilie V. og Anette H.
Speaker/tidtaker/skriver: Karoline B.
Banesjef/steward: Irene O. H.
Banebygger: Arne K. m/Lene A.
Banemannskap: Christine B., Lene B., Ida S.
Kiosken: Aud Jorunn K.

 

Klasse 02, 70/80 cm 2. avdeling klubbmesterskap RSKN
Bedømming: 273.3.3 (To grunnomganger, 2. grunnomgang går på tid over redusert antall hinder.)

Dommer: Caroline H.
Speaker/tidtaker/skriver: Karoline B.
Banesjef/steward: Irene O. H.
Banebygger: Cecilie G. H. (1. omg) og Anette H. (2. omg)
Banemannskap: Christine B., Lene B., Ida S.
Kiosken: Aud Jorunn K.

 

 

18.12.2014 21.37