Nye starttider på klubbmesterskapet

Nye starttider på klubbmesterskapet

Det har kommet endringer i startlistene og vi uttsetter dermed starten i første klasse til kl. 13.00. Oppmøte for de som skal hjelpe til i første klasse er kl. 12.00.

Start klasse 1 kl. 13.00, klasse 2 kl. 14.00, klasse 3 kl. 15.00 og klasse 4 kl. 16.00. Se de foreløpige startlistene for nøyaktig tidsprogram.

Vi har knallgod kake fra Fristelsen i kafeen! Ta med familie og venner og møt opp!

Klasse 01, LC:1 NRYF 2010 1.avdeling Klubbmesterskap LC

13.10.2012, 13:00, *Dressur

Bedømming: C (Caroline Hammari)

LC:1 NRYF 2010 1.avdeling Klubbmesterskap LC - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1

                                  FORELØPIG STARTLISTE

Nr    Kl.         Enr     Rytter Hest

1      13:00    1         Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) Is`nt she Lovely

         13:12               1. Pause

2      13:22    5         Norum, Karoline Berg (RSKN ) Nienke T.

3      13:34    8         Hansen, Gina Emilie (RSKN )  Black and beauty's Hart

Klasse 02, LC:3 NRYF 2010 Finale klubbmesterskap LC

13.10.2012, 14:00, *Dressur

Bedømming: C (Caroline Hammari)

LC:3 NRYF 2010 Finale klubbmesterskap LC - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 2

                                  FORELØPIG STARTLIST

Nr    Kl.         Enr     Rytter Hest

1      14:00    1         Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) Is`nt she Lovely

         14:12               1. Pause

2      14:22    5         Norum, Karoline Berg (RSKN ) Nienke T.

3      14:34    8         Hansen, Gina Emilie (RSKN ) Black and beauty's Hart

Klasse 03, LB:1 NRYF 2009 1. avdeling klubbmesterskap LB

13.10.2012, 15:00, *Dressur

Bedømming: C (Lil Beate Josefsen)

LB:1 NRYF 2009 1. avdeling klubbmesterskap LB - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1

                                  FORELØPIG STARTLISTE

Nr    Kl.         Enr     Rytter Hest

1      15:00    4         Severinsen, Ida Kristine (RSKN ) Rosamunde

         15:12               1. Pause

2      15:22    3         Hauge, Irene Olaussen (RSKN ) Ice Quick

3      15:34    2         Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) Cortini

Klasse 04, LB:4 NRYF 2009 Finale klubbmesterskap LB

13.10.2012, 16:00, *Dressur

Bedømming: C (Lill Beate Josefsen)

LB:4 NRYF 2009 Finale klubbmesterskap LB - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 2

                                  FORELØPIG STARTLISTE

Nr    Kl.         Enr     Rytter  Hest

1      16:00    4         Severinsen, Ida Kristine (RSKN ) Rosamunde

         16:12               1. Pause

2      16:22    3         Hauge, Irene Olaussen (RSKN ) Ice Quick

3      16:34    2         Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) Cortini

12.10.2012 18.08