Viktige opplysninger i forbindelse med klubbmesterskapet i dressur:
Stevnet blir avholdt på Stall H på Hauge/Røyelen (ta inn veien til Rundhaug i Reisadalen).
Starttidspunktet er satt til kl. 11.00 på lørdag 13. oktober.
Sekretariatet er åpent fra kl. 10.00 og stengt når klassene pågår.
Overdommer LC: Caroline Hammari
Overdommer LB: Lill Beate Josefsen
Steward: Anette Hammari
Kontaktperson for stevnet: Caroline Hammari tlf 91710179
Det vil bli oppvarming puljevis i klassene etter hver 2. startende. De fire neste startende varmer opp i disse puljene. Dermed får man to muligheter til å varme opp i puljer før man starter.
LC-klassene: Pulje 1 - 30 min før start: Startnr 1-4 varmer opp
Pulje 2 - etter startnr 2 er ferdig: Startnr 3-6 varmer opp
Pulje 3 - etter startnr 4 er ferdig: Startnr 5-6 varmer opp
LB-klassene: Pulje 1 - 30 min før start: Alle varmer opp
Pulje 2 - etter startnr 1 er ferdig: Startnr 2-3 varmer opp
Vi har to bokser man kan benytte til av- og påsaling/oppstalling, samt at dere kan sette opp strømgjerder for å stalle opp hestene mens stevnet pågår. Dermed har alle mulighet til å hjelpe til når de ikke deltar i klassene.
Det blir kafesalg hele dagen, ta med kontanter.
Vi håper på godt vær og mye god ridning!
Velkommen til klubbmesterskapet i dressur for RSKN!
Foreløpige startlister:
Klasse 01, LC:1 NRYF 2010 1.avdeling Klubbmesterskap LC
13.10.2012, 11:00, *Dressur
Bedømming: C (Caroline Hammari)
LC:1 NRYF 2010 1.avdeling Klubbmesterskap LC - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Kl. Enr Rytter - Hest
1 11:00 7 Josefsen, Sofie(RSKN ) - Sygna
2 11:12 1 Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) - Is`nt she Lovely
11:24 1. Pause
3 11:34 5 Norum, Karoline Berg (RSKN ) - Nienke T.
4 11:46 6 Borch, Christine (RSKN ) - Sørgards Sotar
11:58 2. Pause
5 12:08 8 Hansen, Gina Emilie (RSKN ) - Black and beauty's Hart
6 12:20 9 Davidsen, Stine (RSKN ) - Tamper Tiesto
Klasse 02, LC:3 NRYF 2010 Finale klubbmesterskap LC
13.10.2012, 12:47, *Dressur
Bedømming: C (Caroline Hammari)
LC:3 NRYF 2010 Finale klubbmesterskap LC - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 3
FORELØPIG STARTLISTE – Motsatt resultatliste fra 1. avd.
Nr Kl. Enr Rytter - Hest
1 12:47 1 Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) - Is`nt she Lovely
2 12:59 5 Norum, Karoline Berg (RSKN ) - Nienke T.
13:11 1. Pause
3 13:21 6 Borch, Christine (RSKN ) - Sørgards Sotar
4 13:33 8 Hansen, Gina Emilie (RSKN ) - Black and beauty's Hart
13:45 2. Pause
5 13:55 9 Davidsen, Stine (RSKN ) - Tamper Tiesto
Klasse 03, LB:1 NRYF 2009 1. avdeling klubbmesterskap LB
13.10.2012, 15:00, *Dressur
Bedømming: C (Lil Beate Josefsen)
LB:1 NRYF 2009 1. avdeling klubbmesterskap LB - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Kl. Enr Rytter - Hest
1 15:00 4 Severinsen, Ida Kristine (RSKN ) - Rosamunde
15:12 1. Pause
2 15:22 3 Hauge, Irene Olaussen (RSKN ) - Ice Quick
3 15:34 2 Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) - Cortini
Klasse 04, LB:4 NRYF 2009 Finale klubbmesterskap LB
13.10.2012, 16:00, *Dressur
Bedømming: C (Lill Beate Josefsen)
LB:4 NRYF 2009 Finale klubbmesterskap LB - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 3
FORELØPIG STARTLISTE – Motsatt resultatliste fra 1. avd.
Nr Kl. Enr Rytter - Hest
1 16:00 4 Severinsen, Ida Kristine (RSKN ) - Rosamunde
16:12 1. Pause
2 16:22 3 Hauge, Irene Olaussen (RSKN ) - Ice Quick
3 16:34 2 Hammari, Cecilie Garden (RSKN ) - Cortini