Resultater Oppstadbakken Opp

Korrigert resultatliste!

Oppstadbakken opp ble arrangert med over 60 startende. resultateister finner du ved å lese mer. Tidene er korrigert med riktig starttid for de som startet i annet heat enn klassen tilsa.

Fornavn Etternavn Tid
Klasse gutter 12 år og yngre 1,3 km
Vegard Brenna 00.13.55
Emil Halvorsrud 00.11.15
Sondre Fossmellem Finsrud 00.13.03
Olav Bergersen 00.14.57
Karsten Håkonssønn Aanerud 00.10.54
Fabian  Persson 00.10.49
Johan Kristian Gaustad 00.13.53
Klasse gutter 12 år og yngre 3,2 km
Hans-Kristian da Silva Rustad 00.23.28
Henrik Benterud  Tveter 00.26.18
Klasse gutter 13-14 år 3,2 km
Ole Jacob Ellevold 00.17.52
Martin Holtet 00.17.53
Karsten  Ellevold 00.19.13
Magnus  Vestmo Almåsbak 00.19.47
Simen  Halvorsrud 00.21.29
Sander Aasheim  00.22.03
Are Brødbøl 00.22.22
Kristian Håkonssønn Aanerud 00.24.00
Magnus  Lia Bjørnbakken 00.24.19
Jonas Dreier 00.26.44
Birk Arne Solbakken 00.26.56
Klasse gutter 15-16 år 3,2 km
Erik Brynfulfrud 00.23.49
Jakob Trondsrud 00.23.53
Klasse gutter 17-21 år 3,2 km
Henrik L Trondsrud 00.18.27
Klasse jenter 12 år og yngre 1,3 km
Karen Brenna 00.14.20
Emilie da Silva Rustad 00.21.05
Andrea Lia Bjørnbakken 00.21.05
Nora Bonnerud 00.14.57
Hanna Kristine Gaustad 00.20.57
Anna Ekornhol Gaustad 00.20.58
Klasse jenter 12 år og yngre 3,2 km
Serine Lilleseth Boisen 00.28.47
Mia Sundby-Bredesen 00.31.03
Klasse jenter 13-14 år  3,2 km
Synne Marie L Bergkvist 00.22.21
Emilie Ruud Lia  00.23.14
Hedda Bergersen 00.25.11
Sanne Fossmellem Finsrud 00.25.44
Astrid Bakke 00.26.16
Emmeli Haugland Eie 00.27.21
Julie  Brenna 00.29.12
Olaug Bjørklund 00.30.13
Klasse jenter 15-16 år 3,2 km
Ingeborg  Rosager 00.20.17
Martha Håkonsdatter Aanerud 00.25.14
Victoria  Frysjøenden 00.25.20
Klasse jenter 17-21 år 3,2 km
Aasne Sofie Ellevold 00.23.30
Klasse kvinner 22 år og eldre  3,2 km
Cathrine  Andersen 00.21.14
Rikke Melstrøm 00.21.54
Klasse menn 22 år og eldre 3,2 km
Mats Emil Sand 00.19.13
Rasmus Rosager 00.19.24
Casper Erichsen 00.20.11
Erik Haugsmoen 00.21.49
Olav Erich Yri 00.23.50
TRIMKLASSE 
Kim Helene da Silva
Kristian  Boisen
Linda  Halvorsrud
Martin  Halvorsrud
Jo Christer Frysjøenden
Trond Frøvoll
Lars Kristian Gaustad
Sigrid Lindkjølen
Markus Sundby-Bredesen
Stine Lilleseth
William Lilleseth Boisen
Ola Boisen
Atle  Aasen

13.06.2021 12:24