Skigruppa ønsker velkommen til ny sesong med skitreninger og ukerenn!
Skitreningene på Vågnes vil være tirsdager kl.18-18.45 og er primært et tilbud til de som går i 1.-4. klasse, men yngre deltakere er hjertelig velkommen i følge med en voksenperson gjennom treningen. Fokus på treningene er sosialt samvær, lek, mestring, teknikk for nybegynnere/små barn og skiglede!
Første trening: Tirsdag 09.01.24. Kl.18.00.
Sted: Skittenelv skole.
Tidspunkter for ukerenn blir publisert i egne arrangementer på Facebook og i terminliste. Informasjon om treningene legges ut i «Foreldregruppe IL Ulfstind skitrening» på Facebook. Vi tar forbehold om vær og snøforhold og gir beskjed der om treninger må avlyses.
Velkommen til ny sesong med skiglede!
Mvh Marlen Lauritsen & Per Erik Lande
Vi har nå startet opp skitreninger og skilek ved Tønsnes kunstgress torsdager kl 18-19 for aldersgruppen 1.-4. klasse. Yngre barn er også velkommen i følge med en voksen som kan bistå gjennom treningen. NB! Værforbehold.
Facebookarrangement til skitreningene finner du her
Trener er Halvor Jørgensen, tlf. 900 64 381
Skitreninger ved Skittenelv skole tirsdager kl 18. Oppstart 10. januar!
Velkommen!
Nytt av året er at vi også forsøker å få til skitreninger ved Tønsnes kunstgress i tillegg til ved Skittenelv skole.
Kontakt evt skigruppa@ulfstind.no for spørsmål
Tirsdag 11.01.22 braker det løs med årets første skitrening
Oppmøte: Skittenelv skole
• 1.-3. trinn: kl.18.00-18.45. Barn i barnehagealder er velkommen til å delta i denne første puljen, men kun i følge med voksen som kan bistå sitt barn gjennom treningen.
• 4.-7. trinn: kl.19.00-19.45.
Vi oppfordrer de som har barn på skitreningene om å bli med i vår facebookgruppe: https://www.facebook.com/groups/133160634411465 Her vil vi legge ut informasjon og oppdateringer fra treningene.
Velkommen! Hilsen trenerteamet v/ Per Erik Lande og Marlen Lauritsen
Vinteren 2021 har vi skitreninger ved Skittenelv skole hver mandag.
Vi deler mandagstreningene i 2 puljer:
• 1.-3. trinn: kl.18.00-18.45. Barn i barnehagealder er velkommen til å delta i denne første puljen, men kun i følge med voksen som kan bistå sitt barn gjennom treningen.
• 4.-7. trinn: kl.19.00-19.45.
Oppdateringer om treningene o.l vil skje via IL Ulfstind sin Facebook-side.
Trenere er også i år Marlen Lauritsen og Per Erik Lande.
Kontaktopplysninger til trenerne finner du her
Det blir skitreninger hver tirsdag kl 18.00-19.00. Oppmøte v/fotballbanen på Skittenelv skole.
Skitrening for barn opp til 13 år. Barn under skolealder må ha følge med en foresatt/voksen gjennom treningen, dette for å sikre best mulig ivaretakelse av alle.
Vel møtt på onsdag for påfyll av skiglede og sosialt samvær
For henvendelser eller spørsmål vedr. skitreningene, ta kontakt med:
Marlen Lauritsen tlf.40021503 eller
Per Erik Lande tlf. 91514574
Vinteren 2019 blir det skitreninger ved Skittenelv skole tirsdager kl 18.00 -19.00.
Treningene blir flyttet inn i gymsalen dersom det blir veldig kaldt, eller andre forhold tilsier at innetrening er mest fornuftig. Følg med på Facebooksiden vår for oppdatering!
Tilbudet er rettet mot 1-7 klasse, og skitrener i år som i fjor; Camilla Rosa Stenhaug-Bendiksen.
Vell møtt på skitrening!
Vi starter opp med skitrening 7.november kl. 18-19 ved Skittenelv skole. Det blir fast trening hver tirsdag. Du må følge oss på facebooksiden: Ulfstind for å holde deg orientert om det blir inne eller utetrening, eller om den skulle bli avlyst.
19 juni hadde vi sesongavslutning i regi av IL Ulfstind - Skigruppa. Ettersom vi hadde litt lite med snø i årets sesong hadde vi premiering til alle som har gått skiløp. I tillegg hadde vi premiering blandt alle de spreke menneskene som har besøkt trimpostene våre. Det er premie til de voksne som har besøkt hver enkelt trimpost flest ganger, pluss at vi trakk premie blant alle barn under 15 år som har besøkt en trimpost 5 ganger eller fler.
Vi vil takke alle, voksne som barn, som har deltatt på skirenn hos oss i år og brakt oss mye glede på de ulike arrangementene. Vi vil også skryte av alle de tusen besøkende på de ulike trimpostene. Husk å skriv dere inn i bøkene ved hvert besøk, også fødselsdato :)
Håper dere har hatt en fin sesong sammen med oss i år, og at vi sees også i neste sesong :)
Vår engasjerte skitrener Camilla er i sving igjen og klar for oppstart fra 1. november! Skitreningene blir hver tirsdag fra 18-19 ved skittenelv skole. Følg med på facebooksiden vår IL Ulfstind for nærmere beskjeder om inne/ute trening og lignende. Alle fra 1-7 klasse er hjertelig velkomne :)
Vi har skitrening for barn i barneskolealder hver tirsdag kl. 18 - 19 ved Skittenelv skole.
Vår skitrener, Camilla, vil informere om treningene blir inne eller ute, og hva temaet blir på facebooksiden: IL Ulfstind. Gå inn og lik siden, og vipps, så er du informert når nyheter kommer ut :)
Vi har også noe utlånsutstyr tilgjengelig. Ønsker du å benytte deg av dette så møt opp i litt god tid så alt er klart til skitreningen begynner.
Har du spørsmål?
Kontakt oss via skigruppa@ulfstind.no
Vi har vært så heldige og fått Camilla Stenhaug-Bendiksen som skitrener i IL Ulfstind.
Camilla har utdannelse fra skilinja på Nordreisa Videregående skole med langrenn som spesialisering. Hun har tidligere bodd i Ramfjorden hvor hun har drevet som skitrener, samt startet opp allidrett.
5. februar, 19. februar, 5. mars ukerenn Skittenelv skole kl 13.00
26.mars Ulfstindrennet 2023
16. april Klubbmesterskap /Ukerenn
Søndag 06. februar Kl. 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 20. februar Kl. 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 20. mars Kl. 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 10. april ULFSTINDRENNET Skittenelv skole
Søndag 24. april Kl. 13.00 KLUBBMESTERSKAP / Ukerenn Skittenelv skole
NB! Påmelding 1 time før start – Senest 15 min før start.
Ukerenn er gratis for medlemmer, ikke-medlemmer betaler kr 50,- pr. renn.
Ulfstindrennet inngår som ukerenn, men har egen påmeldingskontingent og starttid som annonseres før rennet.
Dersom det er dårlig vær kan dere ringe tlf. 915 74088 (Inge André) eller 476 51025 (Stein Olav) for å sjekke om det blir renn eller ikke
Søndag 2. februar kl 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 16. februar kl 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 15. mars kl 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 29. mars kl 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 18. april kl 13.00 Klubbmesterskap/ ukerenn Skittenelv skole
Søndag 3. februar kl 12.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 17. februar kl 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 3. mars kl 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 17. mars kl 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 7. april kl 13.00 Klubbmesterskap Skittenelv skole
Søndag 05. februar kl. 13:00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 19. februar kl. 13:00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 12. mars kl. 13.00 Ukerenn Skittenelv skole
Søndag 26. mars kl. 13:00 Klubbmesterskap/ Skittenelv skole
Ukerenn
Søndag 9. April kommer Ulfstindrennet Snarbyeidet - Skittenelv skole
Søndag 9. April kommer Barneskirenn Skittenelv skole