STYRET OG TILLITSVALGTE


All post til administrasjon og fotballgruppa skal sendes post@ulfstind.no
Skigruppas adresse er skigruppa@ulfstind.no

 

Har du behov for direkte kontakt med noen brukes adressene under:

 Funksjon i styret

 Navn

 Telefon

E-post

 Leder                      

 Christian Klo

 901 27 652

  christian@klo.no

 Nestleder

 Janita Martinsen

 924 54 918

 janita-martinsen@hotmail.com

 Sekretær

 Svanhild Nyborg

 907 46 812

 svanhn@online.no

 Kasserer

 Anita Pedersen

 908 48 099

 anita.p@live.no

 Leder fotballgruppa

Martin  Bergheim

 954 96 312

 m.bergheim@hotmail.com

 Leder hus og arr.

Beate Pettersen

 922 14 996

 pettersen_beate@hotmail.com

 Leder skigruppa

Inge Andrè Jenssen  

 915 74 088

 i-a-jen@online.no

 Varamedlem

Frank-Even Bergheim

 450 81 527

 bergheim95@gmail.com

Valgkomité

Navn

Telefon

E-post

Leder

Hanne Junge Eliassen

906 09 423

hanne_77e@hotmail.com

Medlem

Ingrid Hovda Lien

480 06 311

ingrid.hovda.lien@uit.no

Medlem

Odd-Arild Henriksen

909 64 890

odd.arild.henriksen@tromskraft.no

 

Kontrollutvalg

 Navn

 Telefon 

 E-post

 Medlem

John Ivar Henriksen       

 915 63 485

 john-ivar@agenilsen.no

Medlem

Stine Beate  Johansen

 913 10 647

 stinbp@hotmail.com

Vara

Vanja Engstad

 913 06 254

 vengstad@hotmai.com