FIVs Privinnere

  • UM 2019 prisvinnere

    UM 2019 prisvinnere

    Henriette Jæger og Steffen Melheim best under UM på Jessheim.

    Les mer…
    09.09.2019 23.30
  • Jr. NM 2019 prisvinnere

    Jr. NM 2019 prisvinnere

    Marcus Thomsen og Henriette Jæger best i NMjr i Sigdal.

    Les mer…
    26.08.2019 00.22
  • Aldersrekorder satt i 2018

    Aldersrekorder satt i 2018

    Et diplom for aldersrekord tildeles den gutt og jente som setter ny norsk bestenotering i de enkelte øvelsene for sin aldersklasse.

    Les mer…
    16.05.2019 10.00
  • Kretspriser 2018

    Kretspriser 2018

    Kretspriser utdeles årlig til beste gutt og jente i 18-årsklassen og til en fortjent leder/trener. Prisen består av en pokal merket Friidrettens Venners Kretspris.

    Les mer…
    22.03.2019 11.00
  • Ungdomsmesterskapet innendørs 2019

    Ungdomsmesterskapet innendørs 2019

    Friidrettens Venner hadde satt opp bestemannspremier, i form av stipend på kr. 3000, til beste jente og gutt i årsklassene 15-19 år under Ungdomsmesterskapet i Ulsteinvik. Mesterskapet ble avviklet helgen 1. - 3. mars i den fine Ulsteinhallen og med Dimna IL som rutinert arrangør.

    Les mer…
    18.03.2019 14.15

Flere nyheter

 

Styreleder:

Jan Arne Kragset, Gunnar Schjelderups vei 11 K, 0485 OSLO, jan.arne.kragset@banenor.no, mobil 97561234

 

Nestleder:

Espen Borge, Tormods vei 6D, 1184 OSLO, espen.borge@hesselberg.no, mobil 90098526

 

Styremedlemmer:

Maj Britt Aastad Nyheim, Kurlandsåsen 11, 1479 KURLAND, maj.britt.nyheim@raelingen.vgs.no, mobil 90784150

Toril Petra Hatling Schønning, Siriusveien 16, 0492 OSLO, toril.schonning@azets.com, mobil 90507397

Petter Torgersen, Åsheim vei 12A, 3560 RØYSE pette-to@online.no, mobil 95952222

Stein Rohde-Hanssen, Rolfsbuktalléen 16, 1364 FORNEBU, stein@rohde-hanssen.no, mobil 90018080

Vegard Henriksen, Løvsangerveien 25, 1448 DRØBAK, vegard@kampsport.no, mobil 90968371

 

 

Daglig leder:

Hanne Fosse, Ryenbergveien 73B, 0677 OSLO, hanne.fosse@gmail.com, mobil 93009363