FIVs Privinnere

  • Prisvinnere 2018

    Prisvinnere 2018

    Prisene Årets navn i norsk friidrett, Friidrettens Prestasjonspris, Utviklingspris, Paraprisen, Trenerprisen og Utøverprisen ble utdelt under friidrettsgallaen på Gardermoen, i forbindelse med Kompetansehelgen til Norges Friidrettsforbund.

    Les mer…
    04.11.2018 00.25
  • UM 2018 Overhalla

    UM 2018 Overhalla

    Bestemannspremien fra Friidrettens Venner består av et stipend på 3.000 kroner - en utmerkelse som tildeles den jente og gutt som har oppnådd det beste enkeltresultat under mesterskapet (i årsklassene 15, 16, 17 og 18/19 år).

    Les mer…
    06.09.2018 11.29
  • Jr. NM 2018 prisvinnere

    Jr. NM 2018 prisvinnere

    Sølvpokal til beste gutt og jente under jr. NM på Bislett.

    Les mer…
    28.08.2018 12.32
  • Aldersrekorder satt i 2017

    Aldersrekorder satt i 2017

    Et diplom for aldersrekord tildeles den gutt og jente som setter ny norsk bestenotering i de enkelte øvelsene for sin aldersklasse.

    Les mer…
    29.03.2018 07.30
  • UM 2018 Innendørs

    UM 2018 Innendørs

    Friidrettens Venner hadde satt opp bestemannspremier, i form av stipend på kr. 3000, til beste jente og gutt i årsklassene 15-19 år. Nok en gang foregikk Ungdomsmesterskapet i Steinkjer, i den gedigne Steinkjerhallen med Steinkjeralliansen som rutinert arrangør.

    Les mer…
    15.03.2018 22.10

Flere nyheter

 

Styreleder:

Jan Arne Kragset, Gunnar Schjelderups vei 11 K, 0485 OSLO, jan.arne.kragset@banenor.no, mobil 97561234

 

Nestleder:

Henrik Carstens, Jonetta Mules vei 3, 7074 SPOMGDAL, henrik@carstens.no, mobil 93201177

 

Styremedlemmer:

Maj Britt Aastad Nyheim, Kurlandsåsen 11, 1479 KURLAND, maj.britt.nyheim@raelingen.vgs.no, mobil 90784150

Toril Petra Hatling Schønning, Siriusveien 16, 0492 OSLO, toril.schonning@azets.com, mobil 90507397

Espen Borge, Tormods vei 6D, 1184 OSLO, espen.borge@hesselberg.no, mobil 90098526

Petter Torgersen, Bamse Brakars vei 28C , 3042 DRAMMEN pette-to@online.no, mobil 95952222

Stein Rohde-Hanssen, Rolfsbuktalléen 16, 1364 FORNEBU, stein@rohde-hanssen.no, mobil 90018080

 

Daglig leder:

Hanne Fosse, Ryenbergveien 73B, 0677 OSLO, hanne.fosse@gmail.com, mobil 93009363