Kari

Vaktmästare
Kari Ravelin
073-801 26 04

Regina

Projektledare
Regina Veräjä
070-653 45 25
regina@tornedalsteatern.se

Carina

Chef
Carina Henriksson
070-685 95 71
carina@tornedalsteatern.se

Bror

Projektledare
Bror Astermo
070-526 60 33
bror@tornedalsteatern.se

sanne

Kostym och rekvisita
Sanne Kangas
0978-10299
sanne@tornedalsteatern.se

 

 

 

Teaterledare
Markus Forsberg
070-285 06 05
markus@tornedalsteatern.se

Ros-Mari

Teaterledare
Ros-Mari Barmosse
070-328 03 73
ros-mari@tornedalsteatern.se

Teaterledare

Bernt Simu

070-6558117

benne.simu@gmail.com

tingshuset Tornedalsteatern i f.d Tingshuset Pajala

Här är vi som jobbar på Tornedalsteatern. Vårt säte är i Pajala på f.d Tingshuset. Har du ideér, frågor eller annat du undrar över ta gärna kontakt med oss per telefon, mail eller varför inte kika in på en kopp kaffe!

 

Täällä, met jokka olema töissä Tornionlaaksonteatterissa. Meän talo on Pajalassa entisessä Tingshyysissä. Jos sulla on ideoita, hunteerinkia eli muuta niin ota yhteyttä telefoonila, sähköpostila eli käy vaikka siutti kahvila!