Sponsorer

Ymber Trykk på logoen for bedriftens hjemmeside

 

Flere nyheter

Leie hestehenger?

Klubbens hestehenger Se mer informasjon ved å trykke på bildet

UK-stevne dressur 7. mai 2017

  • Premierte LC:1: 2. pl. Elisabeth Nyvoll Kjellevoll/Markaprinsen (RSKN), 1.pl. Alida Storsteinnes (/Pierot, RSKN), 3. pl. Åse Iren Suhr (/Sans Peur, ALTA) og 4.pl. Christine Borch (Lyngsknekten, RSKN)

    Premierte LC:1: 2. pl. Elisabeth Nyvoll Kjellevoll/Markaprinsen (RSKN), 1.pl. Alida Storsteinnes (/Pierot, RSKN), 3. pl. Åse Iren Suhr (/Sans Peur, ALTA) og 4.pl. Christine Borch (Lyngsknekten, RSKN)

  • Premierte i LB:1, samt en mottaker av deltakerrosett.

    Premierte i LB:1, samt en mottaker av deltakerrosett.

  • Vinner LA:0: Cecilie Garden Hammari/Castelle (RSKN)

    Vinner LA:0: Cecilie Garden Hammari/Castelle (RSKN)

  • Deltaker i ryttertestklassen: Lene Andersen/Cinderella debuterte på dressurstevne.

    Deltaker i ryttertestklassen: Lene Andersen/Cinderella debuterte på dressurstevne.

  • Premierte LC:1: 2. pl. Elisabeth Nyvoll Kjellevoll/Markaprinsen (RSKN), 1.pl. Alida Storsteinnes (/Pierot, RSKN), 3. pl. Åse Iren Suhr (/Sans Peur, ALTA) og 4.pl. Christine Borch (Lyngsknekten, RSKN)
  • Premierte i LB:1, samt en mottaker av deltakerrosett.
  • Vinner LA:0: Cecilie Garden Hammari/Castelle (RSKN)
  • Deltaker i ryttertestklassen: Lene Andersen/Cinderella debuterte på dressurstevne.

UK-stevne dressur 19. april 2017

  • Irene Olaussen Hauge/La Casia (RSKN) 2. plass LB

    Irene Olaussen Hauge/La Casia (RSKN) 2. plass LB

  • Cecilie Garden Hammari/Castelle (RSKN) 1. plass LA

    Cecilie Garden Hammari/Castelle (RSKN) 1. plass LA

  • Åse Iren Suhr/Sans Peur (ALTA) 1. plass i LC og LB

    Åse Iren Suhr/Sans Peur (ALTA) 1. plass i LC og LB

  • Sofie Rikardsen/Torman (NORD) 2. plass i LC

    Sofie Rikardsen/Torman (NORD) 2. plass i LC

  • Irene Olaussen Hauge/La Casia (RSKN) 2. plass LB
  • Cecilie Garden Hammari/Castelle (RSKN) 1. plass LA
  • Åse Iren Suhr/Sans Peur (ALTA) 1. plass i LC og LB
  • Sofie Rikardsen/Torman (NORD) 2. plass i LC

Dressurstevnet 14. feb. 2015

  • Cecilie Hammari og Nashville - vinner av LB og LA

    Cecilie Hammari og Nashville - vinner av LB og LA

  • Cecilie Vangen og Geertje - Vinner av LC:3

    Cecilie Vangen og Geertje - Vinner av LC:3

  • Sofie Vangen og Seier - Vinner i LC:1

    Sofie Vangen og Seier - Vinner i LC:1

  • Henny Vangen og Seier fikk deltagersløyfe og ryttertestsløyfe.

    Henny Vangen og Seier fikk deltagersløyfe og ryttertestsløyfe.

  • Cecilie Hammari og Nashville - vinner av LB og LA
  • Cecilie Vangen og Geertje - Vinner av LC:3
  • Sofie Vangen og Seier - Vinner i LC:1
  • Henny Vangen og Seier fikk deltagersløyfe og ryttertestsløyfe.

Klubbmesterskapet i sprang 2014

  • Cecilie/Nashville - gull, Anneli/Fakhoor - sølv, Stine/Tiesto - bronse

    Cecilie/Nashville - gull, Anneli/Fakhoor - sølv, Stine/Tiesto - bronse

  • Cecilie og Nashville klubbmestere sprang 2014

    Cecilie og Nashville klubbmestere sprang 2014

  • Anneli og Fakhoor

    Anneli og Fakhoor

  • Elisabeth og Odin

    Elisabeth og Odin

  • Lene og Pinjano

    Lene og Pinjano

  • Sofie og Raul

    Sofie og Raul

  • Stine og Tiesto

    Stine og Tiesto

  • Cecilie og Nashville

    Cecilie og Nashville

  • Cecilie/Nashville - gull, Anneli/Fakhoor - sølv, Stine/Tiesto - bronse
  • Cecilie og Nashville klubbmestere sprang 2014
  • Anneli og Fakhoor
  • Elisabeth og Odin
  • Lene og Pinjano
  • Sofie og Raul
  • Stine og Tiesto
  • Cecilie og Nashville

Julebordet 2014 - prisutdelinger

  • Julebordet 2014 - noen av de fremmøtte

    Julebordet 2014 - noen av de fremmøtte

  • Rørt leder mottar prisen "Årets inspirator 2014"

    Rørt leder mottar prisen "Årets inspirator 2014"

  • Årets handyman 2014

    Årets handyman 2014

  • Årets nykommer

    Årets nykommer

  • Årets kaffekoker

    Årets kaffekoker

  • Årets rytter 2014

    Årets rytter 2014

  • Årets arbeidsjern 2014

    Årets arbeidsjern 2014

  • Julebordet 2014 - noen av de fremmøtte
  • Rørt leder mottar prisen "Årets inspirator 2014"
  • Årets handyman 2014
  • Årets nykommer
  • Årets kaffekoker
  • Årets rytter 2014
  • Årets arbeidsjern 2014

YMBER-dressurcup 2014

  • Cecilie Vangen/Odin Tyler (RSKN)

    Cecilie Vangen/Odin Tyler (RSKN)

  • Christine Borch/Sørgårds Sotar (RSKN)

    Christine Borch/Sørgårds Sotar (RSKN)

  • Elisabeth R. Jensberg/La Casia (NORD)

    Elisabeth R. Jensberg/La Casia (NORD)

  • Elisabeth Nyvoll/Eriklias Merkur (NORD)

    Elisabeth Nyvoll/Eriklias Merkur (NORD)

  • Karina Bull Skoglund/Camelot II (ALTA)

    Karina Bull Skoglund/Camelot II (ALTA)

  • Ingrid Johanne Thomassen/Superline's A Dany Man (ALTA)

    Ingrid Johanne Thomassen/Superline's A Dany Man (ALTA)

  • Vårin Wirkola/Roselyn's Goldstar (ALTA)

    Vårin Wirkola/Roselyn's Goldstar (ALTA)

  • Irene Olaussen Hauge/Nøddebogårds Don Raul (RSKN)

    Irene Olaussen Hauge/Nøddebogårds Don Raul (RSKN)

  • Publikum YMBER-dressurcup 1. juni 2014

    Publikum YMBER-dressurcup 1. juni 2014

  • Christine Borch/Uhu (RSKN)

    Christine Borch/Uhu (RSKN)

  • Cecilie Vangen/Odin Tyler (RSKN)
  • Christine Borch/Sørgårds Sotar (RSKN)
  • Elisabeth R. Jensberg/La Casia (NORD)
  • Elisabeth Nyvoll/Eriklias Merkur (NORD)
  • Karina Bull Skoglund/Camelot II (ALTA)
  • Ingrid Johanne Thomassen/Superline's A Dany Man (ALTA)
  • Vårin Wirkola/Roselyn's Goldstar (ALTA)
  • Irene Olaussen Hauge/Nøddebogårds Don Raul (RSKN)
  • Publikum YMBER-dressurcup 1. juni 2014
  • Christine Borch/Uhu (RSKN)

YMBER-dressurcup

  • Cecilie og Cortini (RSKN)

    Cecilie og Cortini (RSKN)

  • Elisabeth og Fakhoor (NORD)

    Elisabeth og Fakhoor (NORD)

  • Ida og Rosamunde (RSKN)

    Ida og Rosamunde (RSKN)

  • Irene og Ice Quick (RSKN)

    Irene og Ice Quick (RSKN)

  • Marte og Odin Tyler (NORD)

    Marte og Odin Tyler (NORD)

  • Christine og Sørgards Sotar

    Christine og Sørgards Sotar

  • Lille Ronja vil leie hesten

    Lille Ronja vil leie hesten

  • Publikum

    Publikum

  • Premieutdeling LB

    Premieutdeling LB

  • Cecilie og Cortini (RSKN)
  • Elisabeth og Fakhoor (NORD)
  • Ida og Rosamunde (RSKN)
  • Irene og Ice Quick (RSKN)
  • Marte og Odin Tyler (NORD)
  • Christine og Sørgards Sotar
  • Lille Ronja vil leie hesten
  • Publikum
  • Premieutdeling LB

Nyttårsbordet 2013

  • Årets rytter 2012: Irene O. Hauge

    Årets rytter 2012: Irene O. Hauge

  • Årets arbeidsjern 2012: Ragnhild Hammari (t.v)

    Årets arbeidsjern 2012: Ragnhild Hammari (t.v)

  • Årets ponnimamma 2012: Rita Olaussen

    Årets ponnimamma 2012: Rita Olaussen

  • Årets sjåfør 2012: Rolf Hauge

    Årets sjåfør 2012: Rolf Hauge

  • Fornøyde prisvinnere!

    Fornøyde prisvinnere!

  • Folk på nyttårsbordet

    Folk på nyttårsbordet

  • Foreldre på nyttårsbordet

    Foreldre på nyttårsbordet

  • Årets arbeidsjern og årets rytter 2012

    Årets arbeidsjern og årets rytter 2012

  • Årets rytter 2012: Irene O. Hauge
  • Årets arbeidsjern 2012: Ragnhild Hammari (t.v)
  • Årets ponnimamma 2012: Rita Olaussen
  • Årets sjåfør 2012: Rolf Hauge
  • Fornøyde prisvinnere!
  • Folk på nyttårsbordet
  • Foreldre på nyttårsbordet
  • Årets arbeidsjern og årets rytter 2012

Klubbmesterskap 2012

  • Cecilie G. Hammari og Cortini

    Cecilie G. Hammari og Cortini

  • Ida og Rosamunde

    Ida og Rosamunde

  • Ekvipasjene venter spent på prosentene

    Ekvipasjene venter spent på prosentene

  • Premieutdeling klubbmesterskapet LB 2012

    Premieutdeling klubbmesterskapet LB 2012

  • Irene og Ice Quick

    Irene og Ice Quick

  • Cecilie G. Hammari og Isn't she Lovely

    Cecilie G. Hammari og Isn't she Lovely

  • Gina Hansen og BB Hart

    Gina Hansen og BB Hart

  • Premieutdeling klubbmesterskap LC 2012

    Premieutdeling klubbmesterskap LC 2012

  • Oppvarming: Karoline B. Norum og Nienke

    Oppvarming: Karoline B. Norum og Nienke

  • Cecilie G. Hammari og Cortini
  • Ida og Rosamunde
  • Ekvipasjene venter spent på prosentene
  • Premieutdeling klubbmesterskapet LB 2012
  • Irene og Ice Quick
  • Cecilie G. Hammari og Isn't she Lovely
  • Gina Hansen og BB Hart
  • Premieutdeling klubbmesterskap LC 2012
  • Oppvarming: Karoline B. Norum og Nienke

NNM dressur klubblag 2012

  • Alta Rideklubbs ponnilag

    Alta Rideklubbs ponnilag

  • Kvaløya og omegn Hestesportsklubbs ponnilag

    Kvaløya og omegn Hestesportsklubbs ponnilag

  • Nordreisa Rideklubbs ponnilag

    Nordreisa Rideklubbs ponnilag

  • Hammerfest Rideklubbs hestelag

    Hammerfest Rideklubbs hestelag

  • Tromsø Ryttersportsklubbs hestelag

    Tromsø Ryttersportsklubbs hestelag

  • Nordreisa Rideklubbs hestelag

    Nordreisa Rideklubbs hestelag

  • Intervju med laglederne for ponnilagene

    Intervju med laglederne for ponnilagene

  • Intervju med laglederne for hestelagene

    Intervju med laglederne for hestelagene

  • Premieutdelingen NNM  dressur klubblag 2012

    Premieutdelingen NNM dressur klubblag 2012

  • Alta Rideklubbs ponnilag
  • Kvaløya og omegn Hestesportsklubbs ponnilag
  • Nordreisa Rideklubbs ponnilag
  • Hammerfest Rideklubbs hestelag
  • Tromsø Ryttersportsklubbs hestelag
  • Nordreisa Rideklubbs hestelag
  • Intervju med laglederne for ponnilagene
  • Intervju med laglederne for hestelagene
  • Premieutdelingen NNM  dressur klubblag 2012
  • Cecilie og Lovely (RSKN)

    Cecilie og Lovely (RSKN)

  • Veronica og Feike (HAMM)

    Veronica og Feike (HAMM)

  • Heidi og Elmer (HAMM)

    Heidi og Elmer (HAMM)

  • Ellen og Lantino (NORD)

    Ellen og Lantino (NORD)

  • Stine og Tiesto (RSKN)

    Stine og Tiesto (RSKN)

  • Lene og Rosamunde (RSKN)

    Lene og Rosamunde (RSKN)

  • Irina og Buzy Me (KVAL)

    Irina og Buzy Me (KVAL)

  • Karina og Amino (ALTA)

    Karina og Amino (ALTA)

  • Margrethe og Tormann (NORD)

    Margrethe og Tormann (NORD)

  • Linda og Montana (ALTA)

    Linda og Montana (ALTA)

  • Cecilie og Lovely (RSKN)
  • Veronica og Feike (HAMM)
  • Heidi og Elmer (HAMM)
  • Ellen og Lantino (NORD)
  • Stine og Tiesto (RSKN)
  • Lene og Rosamunde (RSKN)
  • Irina og Buzy Me (KVAL)
  • Karina og Amino (ALTA)
  • Margrethe og Tormann (NORD)
  • Linda og Montana (ALTA)
  • Athina og Luthar (TRSØ)

    Athina og Luthar (TRSØ)

  • Mariell og Rosso (KVAL)

    Mariell og Rosso (KVAL)

  • Thea og Sky (NORD)

    Thea og Sky (NORD)

  • Tone og Capri (TRSØ)

    Tone og Capri (TRSØ)

  • Vinnere NNM i dressur for klubblag 2012 for ponni - KVAL

    Vinnere NNM i dressur for klubblag 2012 for ponni - KVAL

  • Sølvvinnere NNM dressur for klubblag 2012 - ALTA

    Sølvvinnere NNM dressur for klubblag 2012 - ALTA

  • Vinnerne NNM dressur klubblag 2012 hest - NORD

    Vinnerne NNM dressur klubblag 2012 hest - NORD

  • Sølvvinnere NNM dressur klubblag 2012 hest - HAMM

    Sølvvinnere NNM dressur klubblag 2012 hest - HAMM

  • Athina og Luthar (TRSØ)
  • Mariell og Rosso (KVAL)
  • Thea og Sky (NORD)
  • Tone og Capri (TRSØ)
  • Vinnere NNM i dressur for klubblag 2012 for ponni - KVAL
  • Sølvvinnere NNM dressur for klubblag 2012 - ALTA
  • Vinnerne NNM dressur klubblag 2012 hest - NORD
  • Sølvvinnere NNM dressur klubblag 2012 hest - HAMM

D-stevne 13.juli 2012

  • Karina Bull Skoglund/Finesse Van De Pronkenberg

    Karina Bull Skoglund/Finesse Van De Pronkenberg

  • Vinner LC:1: Karina og Finesse (ALTA)

    Vinner LC:1: Karina og Finesse (ALTA)

  • Ida Severinsen/Rosamunde

    Ida Severinsen/Rosamunde

  • Stine Davidsen/Tiesto

    Stine Davidsen/Tiesto

  • Vinner LB:1: Ida/Rosamunde (RSKN)

    Vinner LB:1: Ida/Rosamunde (RSKN)

  • Kathrine Nilsen/BB Donna

    Kathrine Nilsen/BB Donna

  • Martine Olaisen/Call Me Ciara

    Martine Olaisen/Call Me Ciara

  • Karoline Berg Norum/Nienke

    Karoline Berg Norum/Nienke

  • Karoline Berg Norum/Nienke på deres første stevne

    Karoline Berg Norum/Nienke på deres første stevne

  • Vinner LA: Martine Olaisen og Call Me Ciara (KVAL)

    Vinner LA: Martine Olaisen og Call Me Ciara (KVAL)

  • Karina Bull Skoglund/Finesse Van De Pronkenberg
  • Vinner LC:1: Karina og Finesse (ALTA)
  • Ida Severinsen/Rosamunde
  • Stine Davidsen/Tiesto
  • Vinner LB:1: Ida/Rosamunde (RSKN)
  • Kathrine Nilsen/BB Donna
  • Martine Olaisen/Call Me Ciara
  • Karoline Berg Norum/Nienke
  • Karoline Berg Norum/Nienke på deres første stevne
  • Vinner LA: Martine Olaisen og Call Me Ciara (KVAL)

Bli medlem? Trykk her!