Besöksadress

Marks Konstgrafiska Verkstad

Framnäs

Fritslavägen 8

511 57 KINNA

Styrelsen - 2017

Rune Persson - Ordförande - rune@mkv.nu

Astrid Lundgren - Sekreterare - astrid@mkv.nu

Urban Andreasson - Kassör - urban@mkv.nu

Jonas Almqvist - Ledamot - jonas@mkv.nu

Berit Sjöström - Ledamot - berit@mkv.nu

Klara Börjesson - Suppleant - klara@mkv.nu

Agneta Astorson - Suppleant - agneta@mkv.nu

 

e-mail till samtliga stryrelsensmedlammar: styrelsen@mkv.nu

 

Info: info@mkv.nu

Meddelande/Kontakt




Ditt meddelande har skickats
Ett fel uppstod, meddelandet skickades inte.