FIVs Privinnere

  • Prisvinnere 2017

    Prisvinnere 2017

    Prisene Årets navn i norsk friidrett, Friidrettens Prestasjonspris, Utviklingspris, Paraprisen, Trenerprisen og Utøverprisen ble utdelt under friidrettsgallaen i Bergen, i forbindelse med Trenerseminaret til Norges friidrettsforbund. 

    Les mer…
    06.11.2017 23.16
  • UM 2017 Bergen

    UM 2017 Bergen

    Mesterskapsrekorder og bestemannspremie til Vilde Marstein, Koll IL og Pål H. Lillefosse, Gneist under årets UM. På Fana stadion mottok de hvert sitt stipend på 3.000 kroner fra Friidrettens Venner, som gratulerer og ønsker begge utøverne lykke til videre.

    Les mer…
    12.10.2017 12.52
  • Jr. NM 2017 prisvinnere

    Jr. NM 2017 prisvinnere

    Sølvpokal til beste gutt og jente under jr. NM i Harstad - men plutselig ble det sølv til de fire beste i juniorene under helgen i Harstad.

    Les mer…
    28.08.2017 16.18
  • UM 2017 Innendørs

    UM 2017 Innendørs

    Friidrettens Venner hadde satt opp bestemannspremier, i form av stipend på kr. 3000, til beste jente og gutt i årsklassene 15-19 år. Ungdomsmesterskapet ble arrangert i Bærum Idrettspark første helgen i mars.

    Les mer…
    21.03.2017 22.25
  • Årets navn i norsk friidrett

    Årets navn i norsk friidrett

    Prisene Årets navn i norsk friidrett, Friidrettens Prestasjonspris, Utviklingspris, Dommerpris og Utøverpris ble utdelt under friidrettsgallaen i Stavanger.

    Les mer…
    23.01.2017 16.15

Flere nyheter

 

Styreleder:

Jan Arne Kragset, Gunnar Schjelderups vei 11 K, 0485 OSLO, jan.arne.kragset@romeiendom.no, mobil 97561234

 

Nestleder:

Henrik Carstens, Jonetta Mules vei 3, 7074 SPOMGDAL, henrik@carstens.no, mobil 93201177

 

Styremedlemmer:

Maj Britt Aastad Nyheim, Kurlandsåsen 11, 1479 KURLAND, maj.britt.nyheim@raelingen.vgs.no, mobil 90784150

Toril Petra Hatling Schønning, Siriusveien 16, 0492 OSLO, ths@visma.no, mobil 90507397

Espen Borge, Tormods vei 6D, 1184 OSLO, espen.borge@hesselberg.no, mobil 90098526

Petter Torgersen, Bamse Brakars vei 28C , 3042 DRAMMEN pette-to@online.no, mobil 95952222

Ronny Nilsen, Lensmann Jens Sørums vei 18, 2019 SKEDSMOKORSET, ronnyn7@online.no, mobil 90517098

Stein Rohde-Hanssen, Rolfsbuktalléen 16, 1364 FORNEBU, stein@rohde-hanssen.no, mobil 90018080

 

Daglig leder:

Hanne Fosse, Ryenbergveien 73B, 0677 OSLO, hanne.fosse@gmail.com, mobil 93009363